• KONEČNÉ VÝSLEDKY
  • Statistiky
  • Kvalifikace
  • Rozlosování a rozpis
  • On-line přenosy
    Komentáře trenérů
    Konečné pořadí
              1. Torpedo Pegres Havířov
              2. Tatran Střešovice
              3. Bulldogs Brno
              4. 1. SC SSK Vítkovice
              5. SSK Future
              6. FbC Victoria Ústí nad Labem
              7. Floorball Club Liberec
              8. Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod


    Play off
  • finále   Torpedo Pegres Havířov - Tatran Střešovice 5:0
  • o 3. místo   Bulldogs Brno - 1. SC SSK Vítkovice 3:2 po TS
  • o 5. místo   FbC Victoria Ústí n/L. - SSK Future 1:4
  • o 7. místo   Sokol ED Havl. Brod - FBC Liberec 0:4
  • semifinále   1. SC SSK Vítkovice - Tatran Střešovice 1:2
  • semfinále   Torpedo Pegres Havířov - Bulldogs Brno 2:1 po TS

    Skupina A
    1. Torpedo Pegres Havířov 3 3 0 0 14 : 3 9
    2. Tatran Střešovice 3 2 0 1 8 : 5 6
    3. FbC Victoria Ústí nad Labem 3 1 0 2 3 : 8 3
    4. Sokol ED Havlíčkův Brod 3 0 0 3 4 : 16 0

    HAV TAT UNL HBR
    Torpedo Pergres Havířov 3:2 4:0 10:1
    Tatran Střešovice 2:3 3:0 3:2
    FbC Victoria Ústí nad Labem 0:4 0:3 3:1
    Sokol ED Havlíčkův Brod 1:10 2:3 1:3


    Skupina B
    1. 1. SC SSK Vítkovice 3 3 0 0 12 : 2 9
    2. Bulldogs Brno 3 2 0 1 13 : 7 6
    3. SSK Future 3 1 0 2 7 : 8 3
    4. FBC Liberec 3 0 0 3 1 : 16 0

    VIT BUL FUT LIB
    1. SC SSK Vítkovice 6:1 3:1 3:0
    Bulldogs Brno 1:6 5:0 7:1
    SSK Future 1:3 0:5 6:0
    FBC Liberec 0:3 1:7 0:6





    Nejužitečnější hráči družstev
             Torpedo Pegres Havířov - Miloš Tyl (č. 12)
             Tatran Střešovice - Lukáš Bauer (č. 91 - brankář)
             Bulldogs Brno - David Peštál (č.91 - brankář)
             1. SC SSK Vítkovice - Petr Laštík (č. 12)
             SSK Future - Nathan Kračunov (č. 7)
             FbC Victoria Ústí nad Labem - David Stummer (č. 13)
             FBC Liberec - Böhm David (č. 6)
             Sokol ED Havlíčkův Brod: Zdeněk Tvrdý (č. 1 - brankář)


    All star team
              G:  Lukáš Bauer (č. 91, Tatran Střešovice)
              O:  Vojtěch Vlček (č. 2, 1. SC SSK Vítkovice)
              O:  David Stummer (č. 13, FbC Victoria Ústí nad Labem)
              U:  Miloš Tyl (č. 12, Torpedo Pegres Havířov)
              U:  Jiří Juhaňák (č. 8, Torpedo Pegres Havířov)
              U:  Jan Daler (č. 19, Bulldogs Brno)